Nuostabus skrebinimo savaitgalis

Šis savaitgalis buvo skirtas skrebinimui. Dalyvavau dvejose skrebinimo mugėse, kur buvo galima įsigyti labai daug įdomių skrebinimo prekių (ir įsigijau :DDD), dviejuose rimtuose kursuose ir dar trijuose trumpuose mokymuose. Tik labai gaila, kad viskas supuolė į vieną savaitgalį, nes teko savo laiką dalinti į du miestus, lėkti, skubėti, nes norai buvo dideli :-) Bet vistiek padariau labai nemažai, sužinojau ir išmokau tikrai daug. O kokių įdomių žmonių sutikau!
Taigi vieną dieną kartu su visu 100 moterų ir merginų, daugiausiai iš Belgijos ir Olandijos pagal duotą schemą ir iš duotų priemonių kūrėme tradicinį skrebuką. Labai įdomu, labai patiko, nes patarimai, mintys, idėjos tiesiog sklandė ore, reikėjo tik spėti jas gaudyti. Kadangi naudotos foto iš šeimos gyvenimo, skrebuko viso nerodau, tik nuotrauka iš darbo proceso:

Kitą dieną važiavau į Scraptastic renginį, kur turėjau progą ne tik įsigyti labai įdomių prekių, bet ir sudalyvavau keliuose trumpuose mokymuose, o svarbiausia - dalyvavau Iris Babao Uy iš Filipinų kursuose. Sužinojau įdomių ir naudingų dalykėlių, iš duotų priemonių kūrėme du darbus. O pati Iris - labai nuostabus, šiltas ir mielas žmogus. O štai ir ji:Komentarų nėra:

Rašyti komentarą