Krikšto dukrytės meškiukas / My goddaughter's bear

Vaikams atostogos - smagumėlis, o suaugusiems pats darbymetis. Juk nesinori, kad vaikai dienas praleistų prie TV ar PC. Taigi per šias atostogas  pas mus atkeliavo mano 8 m krikšto dukrytė. Įdomiausia jai dienas leisti mano kamurkėj (taip vadinu savo 10 kv. m. rankdarbių kambarėlį): knygos, siūlai, audinukai, dažai, karoliukai, vilna ir t.t. Taigi kad iš atostogų liktų ne tik emocinės dovanėlės, bet ir kažkas įdomaus, apčiuopiamo, pabandėme bendrom jėgom siūti pirmąjį jos meškutį. Džiaugiuosi, kad aš prisidėjau ne tiek ir daug :) Labiausiai jai patiko kuistis mano kailių skrynioj ir rinktis kailiuką savo meškučiui. Taip, taip, visai nenustebau, kad išsirinko būtent rožinį (vis dar rožinis periodas) :) Kol darėm iškarpą, jau ir vardas atsirado - MEILUTĖ.

The first Teddy bear made by my goddaughter. She's 8 years old  :)5 komentarai:

 1. Hi Neri,

  Your Goddaughter is precious, and what a little bearmaker she is. The bear is adorable.

  I have my Snowflakes Miniature Quilt Giveaway posted today, if you are interested in participating please leave a comment on that post.

  Hugs, Happy Weekend
  Joyce

  AtsakytiPanaikinti
 2. Hi Joyce,
  thank you for yoyr compliments :) I'm checking your blog at the moment :)

  Huggs,
  Neri

  AtsakytiPanaikinti
 3. Koks nuostasbus meskiukas :) Tikras mergaitiskas :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tiesą pasakius, nesitikėjau, kad mano 8 metų dukra tai gali padaryti. Pamačiusi jos Meilutę, aš netekau žado. Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Džiaugiuosi, kad šį dienoraštį skaito pati meškiuko autorė Kotryna. Visi pagyrimai, tau, pupa :)

  AtsakytiPanaikinti